Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj144
mod_vvisit_counterWczoraj556
mod_vvisit_counterBieżący tydzień144
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3384
mod_vvisit_counterBieżący missiącu5362
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc29831
mod_vvisit_counterRazem2515913
Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Karta Dużej Rodziny

O Gminie Stolno w mediach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 10 Maj 2013 11:37

radio

We wtorek 7 maja na antenie Polskiego Radia PIK została wyemitowana audycja (reportaż) dot. Gminy Stolno - pod tytułem  "Co w Gminie piszczy". 

Udostępniany plik audio został pobrano z w/w strony. Fot. Henryk Żyłkowski

tv1
W dniu 16.12.2012 roku TVP Bydgoszcz wyemitowała program: "Agroregion"na temat odrestaurowanego budynku starej kuźni w miejscowości Obory oraz wybudowanego wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkół nr 1 w Stolnie. Program o w/w inwestycjach rozpoczyna się w 16 minucie i 14 sekundzie programu.  Reportaż można obejrzeć tutaj lub klikając na obrazek obok.
Uwaga!! Do obejrzenia niezbędne będzie zainstalowanie dodatku "Silverlight" do przeglądarki (w przypadku jego braku przeglądarka sama poprosi o jego zainstalowanie). 

tv2
W dniu 19.09.2012 roku TVP Bydgoszcz wyemitowała program: "Kujawsko-Pomorski Magazyn Sportowy"na temat nowo wybudowanego boiska sportowego przy Zespole Szkół nr 2 w Robakowie. Nowo wybudowany obieg sportowy cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród młodzieży jak i wśród dorosłych. Zajęcia wf-u stały się bardziej urozmaicone i zyskały wiele nowych, młodych talentów. W Robakowie istnieje również Uczniowski Klub Sportowy "Robaczki”, w którym swoją karierę zaczynała m.in. Magdalena Sara - klubowi poświęcony jest również powyższy reportaż.Reportaż można obejrzeć tutaj lub klikając na obrazek obok.
Uwaga!! Do obejrzenia niezbędne będzie zainstalowanie dodatku "Silverlight" do przeglądarki (w przypadku jego braku przeglądarka sama poprosi o jego zainstalowanie).