Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj47
mod_vvisit_counterWczoraj792
mod_vvisit_counterBieżący tydzień1785
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3846
mod_vvisit_counterBieżący missiącu5631
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc32495
mod_vvisit_counterRazem2284108
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Karta Dużej Rodziny

O Gminie Stolno w mediach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 10 Maj 2013 11:37

radio

We wtorek 7 maja na antenie Polskiego Radia PIK została wyemitowana audycja (reportaż) dot. Gminy Stolno - pod tytułem  "Co w Gminie piszczy". 

Udostępniany plik audio został pobrano z w/w strony. Fot. Henryk Żyłkowski

tv1
W dniu 16.12.2012 roku TVP Bydgoszcz wyemitowała program: "Agroregion"na temat odrestaurowanego budynku starej kuźni w miejscowości Obory oraz wybudowanego wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkół nr 1 w Stolnie. Program o w/w inwestycjach rozpoczyna się w 16 minucie i 14 sekundzie programu.  Reportaż można obejrzeć tutaj lub klikając na obrazek obok.
Uwaga!! Do obejrzenia niezbędne będzie zainstalowanie dodatku "Silverlight" do przeglądarki (w przypadku jego braku przeglądarka sama poprosi o jego zainstalowanie). 

tv2
W dniu 19.09.2012 roku TVP Bydgoszcz wyemitowała program: "Kujawsko-Pomorski Magazyn Sportowy"na temat nowo wybudowanego boiska sportowego przy Zespole Szkół nr 2 w Robakowie. Nowo wybudowany obieg sportowy cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród młodzieży jak i wśród dorosłych. Zajęcia wf-u stały się bardziej urozmaicone i zyskały wiele nowych, młodych talentów. W Robakowie istnieje również Uczniowski Klub Sportowy "Robaczki”, w którym swoją karierę zaczynała m.in. Magdalena Sara - klubowi poświęcony jest również powyższy reportaż.Reportaż można obejrzeć tutaj lub klikając na obrazek obok.
Uwaga!! Do obejrzenia niezbędne będzie zainstalowanie dodatku "Silverlight" do przeglądarki (w przypadku jego braku przeglądarka sama poprosi o jego zainstalowanie).