Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj155
mod_vvisit_counterWczoraj556
mod_vvisit_counterBieżący tydzień155
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3384
mod_vvisit_counterBieżący missiącu5373
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc29831
mod_vvisit_counterRazem2515924
Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

Karta Dużej Rodziny

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu, ul. Parkowa 18 prowadzi rekrutację młodzieży w wieku 14 – 18 lat. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 18 Maj 2020 07:24

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu, ul. Parkowa 18 prowadzi rekrutację młodzieży w wieku 14 – 18 lat. Zapraszane są osoby, które mają problem z nauką i nie radzą sobie z nią w normalnym trybie nauczania. Zgłosić się mogą także ci młodzi ludzie, których rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej.


Ośrodek OHP umożliwia uzupełnienie wykształcenia w szkole podstawowej z oddziałami przysposabiającymi do pracy, szkołach branżowych I stopnia oraz w formie szkolenia kursowego.
Praktyczne przygotowanie zawodowe prowadzone jest na warsztatach oraz u pracodawców zewnętrznych. Kształcimy m.in. w takich zawodach jak: kucharz, stolarz, elektryk, fryzjer, mechanik, lakiernik, sprzedawca. W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP czekają na młodzież darmowe miejsca w internacie, wyżywienie oraz całodobowa opieka i wsparcie wychowawców. W jednostce prowadzone są różne programy i zajęcia z edukacji kulturalnej, historycznej, artystycznej, ekologicznej; zajęcia sportowo – rekreacyjne i turystyczne. Młodzież uczestniczy także w projektach współfinansowanych ze środków unijnych (wymiany, staże, wycieczki zagraniczne)